Tento produkt mohu s klidným svědomím doporučit v souladu s mým kodexem.

Recenze Pharmanex LifePak+ a Marine Omega od Nu Skin

Byl jsem ten typ člověka, který vždy dával práci na první místo. Myslel jsem si, že úspěch se rovná nekonečným hodinám u počítače a neustálé práci. Ale co jsem nečekal, bylo, jak moc to ovlivní mé zdraví. Migrény, nekonečná únava a nakonec pocit vyhoření. To byl moment, kdy jsem si řekl: "Tohle musíš změnit!" a začal se zajímat o možnosti vylepšení mého zdraví a životního stylu.  

Od samého začátku mi bylo zřejmé, že kromě omezení nezdravých návyků budu potřebovat své tělo vyživit. K doplňkům stravy jsem byl vždy velmi skeptický a tak začala cesta vzdělávání, objevování a zkoušení. Při této cestě jsem narazil na společnost Pharmanex, která mě zaujala svým vědeckým přístupem, kvalitou zpracování, vstřebatelností a účinností. 

Sleva na všechny produkty Nu Skin a Pharmanex více než 20%

Sám produkty od Nu Skin používám a jsem s nimi velice spokojen a proto vám mohu nabídnout výhodnější cenu v souladu s kodexem.

Pozvánka k registraci jako V.I.P. zákazník

Proč jsem se rozhodl pro LifePak+ a Marine Omegu od Pharmanex

Na základě načerpaných informací, jsem se utvrdil, že nehledám pouze multi vitamínový doplněk, ale spíše něco způsob mikro výživy. Takový doplněk stravy, který nabídne kombinaci vitamínů, minerálů, bylinných výtažků ve formě s vysokou vstřebatelností a s důrazem na kvalitu. Tady mě nejvíce zaujal Pharmanex 6S Quality Process. Tento proces je navržen tak, aby zajistil nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti ve všech fázích vývoje a výroby jejich doplňků stravy. Proces 6S zahrnuje následující kroky:

 • Selection (Výběr) - pečlivý výběr kvalitních surovin
 • Sourcing (Zdroj) - zajištění, že suroviny jsou získávány eticky a udržitelně
 • Structure (Struktura) - identifikace a ověření molekulární struktury surovin
 • Standardization (Standardizace) - zajištění konzistence a účinnosti produktů
 • Safety (Bezpečnost) - důkladné testování na přítomnost škodlivých látek a potvrzení bezpečnosti pro spotřebitele
 • Substantiation (Podložení) - klinické testy a vědecké důkazy podporující účinnost produktů

V portfoliu produktů mým požadavkům nejvíce vyhovovala kombinace mikro výživy LifePak+ a zdroje kvalitních Omega-3 (EPA,DHA) Marine Omega. Sestavil jsem si pro tuto kombinaci individuální protokol a začal je užívat.

Moje zkušenost a pozorování 

Objednal jsem si zvýhodněný balíček LifePak+ a Marine Omega ve kterém najdete oba tyto produkty s kůrou na dva měsíce (pokud využijete pozvánku výše získáte V.I.P. cenu). Jakmile mi balíček dorazil překvapilo mě dávkování. Jedná dávka LifePak+ obsahovala 4 tablety. Byl jsem zvědavý proč tomu tak je a proč každá dávka je v samostatném sáčku. Nakonec jsem obdržel informaci, že do jedné tablety by se celé složení nevešlo a každá tableta obsahuje jiné látky. Proto je důležité vždy užívat celý sáček najednou a nedělit jej. Začal jsem tedy pravidelně užívat dle doporučení sáček LifePak+ a dvě tablety Marine Omega.

První týden užívání

V prvním týdnu jsem se rozhodl navíc zařadit vlákninu. Vláknina čistí trávicí soustavu a umožňuje lépe vstřebávat prospěšné látky. Důležité je ovšem načasování a několika hodinový odstup mezi vlákninou a doplňky stravy. Vlákninu jsem tedy užíval vždy večer a LifePak+ s Marine Omegou ráno společně se snídaní. První týden byl hodně proměnlivý a pravděpodobně s tím souvisela i ta vláknina. Rozhodl jsem se jej nijak nehodnotit a vyčkat až vysadím vlákninu.

První měsíc

Jak první měsíc pravidelného užíváni pokračoval, začal jsem si všímat, že odpolední únava pomalu ustupuje. Obvykle jsem v odpoledních hodinách potřeboval chvíli odpočinku a trochu se prospat. Tato potřeba však začala postupně mizet a všímal jsem si, že se cítím lépe a mám více energie. Byl jsem v polovině dvouměsíční kůry a tak jsem se rozhodl objednat další, abych mohl pokračovat.

Další měsíce

S dalšími měsíci pocit únavy úplně vymizel a celkově se zlepšila moje nálada a kondice. Dnes to vnímám tak, že mé tělo nebylo dostatečně vyživováno a strádalo. Díky kvalitní výživě jsem eliminoval i další problémy jako migrény,  záděry, bolesti kloubů, atd. Začal jsem vnímat fakt, že lidské tělo je složitý, nicméně chytrý organismus a pokud mu dáme potřebné látky dokáže si poradit a samo se opravovat. Netvrdím, že tyto doplňky stravy vyřeší vše, nicméně si stojím za tím,  že je to skvělý začátek, jak dodat tělu vše potřebné, aby to mohlo zkusit vyřešit samo.  Je to už cca 5 let kdy tyto doplňky stravy s různými obměnami pravidelně užívám a zatím jsem nenarazil na nic lepšího. Během těchto let jsem taky netrpěl na nemoci jako dříve a pokud jsem se nějakou nakazil odezněla velice rychle.

Jak objednat

Tento nejvýhodnější balíček se objednává formou předplatného což znamená, že se objednávka každý druhý měsíc automaticky zopakuje, ale jen pokud zaplatíte. Nemusíte se tedy ničeho bát a stačí dodržet velmi jednoduchý postup:

 1. Registrujte se pro nejlepší možnou cenu
 2. Jděte na tento produkt: LifePak+ a Marine Omega (2 měsíční kůra)
 3. Klikněte na "Předplatné ADR"
 4. Dokončete objednávku
 5. Důležité: Zvolte způsob platby bankovním převodem (pokud by jste platili kartou příště by se automaticky strhla platba a poslal by se vám balíček)

Závěrem

Dnes už vím, že je důležité o sebe pečovat a na doplňcích stravy není nic špatného. V dnešní době kdy výživové hodnoty ovoce a zeleniny jsou nižší než dříve jsou skoro nezbytností. Důležité je ovšem zvolit ověřené výrobce, kteří kladou důraz na kvalitu a účinnost. Já vám mohu s klidným svědomím doporučit Pharmanex a pokud se zaregistrujete přes mou pozvánku můžete získat výraznou slevu nejen na celý sortiment Pharmanex a Nu Skin.

LifePak+

 • Komplexní výživová podpora: LifePak+ nabízí široké spektrum vitamínů a minerálů, což pomáhá pokrýt denní nutriční potřeby. Tento doplněk je navržen tak, aby podporoval celkové zdraví, včetně srdce, kostí a imunitního systému.

 • Antioxidanty: Obsahuje významné množství antioxidantů, které bojují proti oxidačnímu stresu a mohou pomáhat v prevenci některých chronických onemocnění.

 • Vysoká vstřebatelnost a obsah účinných látek: Tento produkt byl podroben klinickým studiím stejně jako léčiva. Legislativa to běžně nevyžaduje nicméně Pharmanex se zavázal dodávat nejvyšší možnou kvalitu.

Marine Omega

 • Omega-3 mastné kyseliny: Marine Omega je bohatý na omega-3 mastné kyseliny, zejména EPA a DHA, které jsou klíčové pro zdraví srdce a mozku. Omega-3 mastné kyseliny jsou známy svými protizánětlivými vlastnostmi.
 • Podpora mozku a kognitivních funkcí: DHA, jedna z hlavních složek Marine Omega, je zásadní pro udržení zdravého fungování mozku a může podporovat lepší kognitivní funkce.
 • Zdraví srdce a cév: EPA a DHA pomáhají udržovat normální hladinu cholesterolu a triglyceridů v krvi, což je důležité pro zdraví srdce a cévního systému.